WYDRUKI i KSERO A0 CAD / GIS


Oferujemy Państwu drukowanie i kserowanie wielkoformatowe CAD/GIS do formatu A0+ projektów budowlanych, dokumentacji technicznych, map, projektów i wizualizacji architektonicznych i inżynierskich oraz wielu innych. Maksymalna szerokość druku i ksero to 914cm, długość do 18m. Z uwagi na konkurencyjne ceny nasza oferta skierowana jest do biur architektonicznych, geodetów, planistów, firm budowlanych, konstruktorskich, budownictwa drogowo-mostowego, ale także dla prywatnych inwestorów, projektantów ogrodów itp. Dla firm podejmujących z nami stałą współpracę - specjalny niższy cennik!!!

SKŁADANIE DOKUMENTACJI CAD / GIS

Po wydrukowaniu dokumentację możemy złożyć do formatu A4 lub A3 na dwa sposoby - do teczki lub do wpięcia.
- do teczki - znaczy bez marginesu (do włożenia w koszulkę lub teczkę).
- do wpięcia - po złożeniu pozostawiamy margines (ok. 3,5 cm), dzięki któremu dokumentację można przedziurkować i wpiąć do skoroszytu lub segregatora. Tak złożoną dokumentację można też oprawić w twardą lub miękką okładkę introligatorską (usługa dostępna w naszej firmie).

OPRAWA DOKUMENTACJI CAD / GIS

Najprostszą metodą oprawy dokumentacji jest bindowanie. Można to zrobić na trzy sposoby:
- bindowanie grzebieniowe - polega na przedziurkowaniu kartek bindownicą i połączeniu ich grzbietem plastikowym,
- termobindowanie - polega na podgrzaniu grzbietu okładki w bindownicy termicznej i rozpuszczeniu w niej kleju, który po włożeniu dokumentacji i ostygnięciu, trwale łączy kartki,
- oprawa w listwę wsuwaną - polega na nasunięciu na grzbiet plastikowej listwy, która zaciskając się trzyma dokumenty w całości.

TWARDA OPRAWA dokumentacji CAD - to solidna, mocna i trwała metoda oprawy obszernych dokumentacji technicznych, budowlanych czy architektonicznych. Prezentuje się bardzo elegancko. Przeznaczona jest głównie dla urzędów czy inwestorów. Występują dwa rodzaje opraw introligatorskich:
1) - to okładka twarda w całości wykonana z tektury pokrytej okleiną introligatorską (okleina występuje w 6 kolorach)
2) - to okładka twarda posiadająca z przodu folię przeźroczystą, przez którą widoczna jest strona tytułowa projektu.
W takie okładki można oprawić dokumentację do 15 cm grubości.

SKANOWANIE WIELKOFORMATOWE do A0+

Dysponujemy wysokiej klasy skanerem, który daje możliwość skanowania w dużej rozdzielczości (do 1200 dpi). Zeskanowane dokumenty możemy zapisać na pamięci USB, płycie CD lub wysłać na e-mail klienta.

KSERO I DRUK A0 - WIELKOFORMATOWY KOLOROWY

Posiadamy wysokiej klasy ploter pracujący na tuszach pigmentowych co pozwala na fotograficzną jakość druku. Dlatego też oferujemy Państwu druk i ksero plakatów, fotografii, foto-obrazów, reprodukcji, posterów, map, ulotek, projektów, wizualizacji, ogłoszeń, obwieszczeń, naklejek itp. Druk możemy wykonać na papierze od 80g/m - 240g/m. Do dyspozycji mamy papier zwykły, powlekany, satynowy, fotograficzny, samoprzylepny, kalkę techniczną a także płótno canvas (np. do druku reprodukcji i obrazów).

FOTO-OBRAZY DRUKOWANE NA PŁÓTNIE CANVAS

Kolejną naszą ciekawą propozycją dla Państwa są obrazy drukowane na specjalnym płótnie CANVAS, które po zadrukowaniu do złudzenia przypomina obraz namalowany ręcznie. Możemy wydrukować dowolny obraz lub grupę obrazów z naszej galerii lub z dostarczonego przez Państwa pliku. Można też zrobić obraz ze zrobionego przez Państwa zdjęcia (np. z wakacji) własnym aparatem pod warunkiem, że fotografia będzie dobrej jakości. Zadrukowane płótno naciągane jest na drewnianą ramkę. Taki oryginalny obraz może stanowić ciekawą ozdobę mieszkania, biura, sklepu lub też być niepowtarzalnym prezentem dla bliskich, którego nigdzie się nie kupi.


Nasze przykładowe produkcje