OPRAWA PRAC

Oprawa i druk prac jest jedną z naszych specjalności, gdyż mamy w tej dziedzinie kilkunastoletnie doświadczenie.

W naszej firmie mogą Państwo wydrukować i oprawić:
- Pracę Dyplomową
- Pracę Licencjacką
- Pracę Magisterską
- Pracę Inżynierską
- Rozprawę Doktorską
- Pracę Seminaryjną
- napis indywidualny

Do oprawy prac stosujemy okładki twarde (kanałowe-zaciskowe) i miękkie (bindowane lub termozgrzewalne-trwale klejone)

Oprawa pracy wykonywana jest od ręki w ciągu 5-10 min, z drukowaniem ok. 1 godz.

W razie konieczności wymiany kartek w oprawionej już pracy, każdą z dostępnych u nas opraw można otworzyć, wymienić strony i oprawić ponownie.


Oprawa twarda prac

Jest to najpopularniejsza metoda oprawy prac i dokumentów. Posiada sztywną/twardą okładkę skóropodobną i metalowy kanał, w którym zaciskane są kartki (dlatego też ta oprawa nazywana jest kanałową).

Oferujemy oprawy w 5 kolorach: granat, bordo, zieleń, popiel i czarny

Posiadamy różne rozmiary okładek twardych, które dobieramy w zależności od objętości pracy i gramatury (grubości) papieru, na którym została wydrukowana.

Napisy na okładkach twardych możemy wykonać w kolorze złotym, srebrnym lub tylko wytłoczyć (bez nakładania koloru).

Istnieje również możliwość wykonania tzw. okładki personalizowanej, czyli na okładce wytłoczyć treść z Państwa strony tytułowej lub dowolny podany przez Państwa tekst.

W tego typu okładkę można oprawić do 300 kartek/600stron


Oprawa miękka prac

Oprawa miękka jest również chętnie wykorzystywana do oprawy prac i wszelkiego rodzaju dokumentów, (prezentacji, folderów reklamowych, sprawozdań, projektów budowlanych, ofert, audytów i wielu innych).

W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje opraw miękkich:

- oprawa grzebieniowa - tzw. bindowanie (polega na przedziurkowaniu i połączeniu kartek plastikowym grzebieniem), - do 500 kartek
- oprawa w listwę wsuwaną (polega na nasunięciu na grzbiet oprawianej pracy plastikowej listwy zaciskowej), - do 150 kartek
- oprawa termozgrzewalna/klejona - tzw. termobindowanie (termookładka posiada wewnątrz klej, który pod wpływem temperatury rozpuszcza się i trwale łączy oprawiane dokumenty), - do 200 kartek

Wszystkie okładki miękkie, bez względu na rodzaj, mają z przodu przeźroczystą folię i kolorowy/skóropodobny kartonik z tyłu.

Występują w kolorach: granat, bordo, zieleń, czarny, żółty, czerwony, niebieski i biały.

Jeżeli oddają Państwo pracę z płytą CD, istnieje możliwość zamontowania na trwałe koperty lub foliowej koszulki z tyłu pracy na płytę CD


Drukowanie prac

Oferujemy także wydruki napisanych przez Państwa prac na wysokiej klasy drukarkach laserowych firmy: Konica Minolta i Ricoh, które w bardzo wierny sposób oddają kolory zdjęć czy wykresów, nadając im lekki połysk.

Druk możemy wykonać na zwykłym papierze typu Polspeed/Pollux, ale przez wzgląd na doświadczenie polecamy drukować na papierze satynowym 90-120g, gdyż jest to papier szlachetny wysokiej jakości oraz białości i prace bardzo ładnie się na nim prezentują. Papier ten dostępny jest w naszej firmie.

Pracę do druku można przynieść do nas na pendrivie, płycie CD, przysłać mailem lub otworzyć u nas z własnej poczty. Najlepiej dostarczyć ją do nas w dwóch formatach: WORD (DOC) i PDF (w razie jakichś poprawek w WORDA można jeszcze zaingerować)

Ważne: do druku dwustronnego należy ustawić marginesy lustrzane i odpowiednio numery stron. Jeżeli Państwo tego nie potrafią - pomagamy to zrobić.

Całą pracę można u nas wypalić na płytę CD (płyty CD dostępne są na miejscu), oraz wydrukować naklejkę samoprzylepną na płytę CD z tytułem pracy.

UWAGA! 20% zniżki na każdą oprawę - jeżeli praca drukowana jest u nas

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress