BANERY


Baner - to potocznie mówiąc oczkowana plandeka reklamowa. Jest to najtańszy i najpopularniejszy produkt reklamowy a zarazem bardzo łatwy w montażu. Każdy baner jest zgrzewany na brzegach i okuwany metalowymi oczkami (co ok. 50 cm) służącymi do jego zamontowania. Banery mogą być zadrukowane jednostronnie lub dwustronnie. Drukowane są metodą solwentową co sprawia, że taki produkt jest odporny na działanie czynników zewnętrznych i przez wiele lat zachowuje swój świeży wygląd (również w słońcu). Baner można wykonać w każdym dowolnym rozmiarze wg potrzeb klienta.

ROLL-UPY / X-BANERY

Roll-up i X-baner to mobilny stojak reklamowy. Dzięki kasecie, do której jest zwijany można go łatwo i szybko rozstawić, zwinąć i przetransportować w dowolne miejsce, gdzie akurat jest potrzebny. Roll-upy mają zastosowanie na targach, konferencjach, przychodniach, stoiskach, wystawach, itp.
Najpopularniejsze rozmiary takiego stojaka to: 85 x 200 cm - waga 2,2 kg oraz 100 x 200 cm - waga 2,5 kg.

POTYKACZE

Potykacz to prosty stojak reklamowy zwany też potocznie koziołkiem. To nic innego jak dwie płyty połączone na grzbiecie i rozstawiane w kształcie litery "A". W zależności od potrzeb i zastosowania może być wykonany z aluminium, PCV lub drewna. Potykacze aluminiowe, choć są droższe, mają tą przewagę, że grafika umieszczona jest w otwieranej / zatrzaskowej ramce OWZ, dzięki czemu łatwo można wymienić treść na nową bez konieczności zakupu całego stojaka. Potykacze mogą być oklejone jednostronnie lub dwustronnie. Standardowy wymiar potykaczy z PCV to 50 x 100 cm natomiast aluminiowe wahają się od A1 do B1. Nasze potykacze z PCV wykonane są z solidnej 5 mm utwardzonej płyty PCV dzięki czemu są trwałe i stabilne a posiadamy też wersję z obciążeniem (zabezpieczenie przed podmuchami wiatru).

SZYLDY / TABLICE REKLAMOWE

Wykonujemy wszelkiego rodzaju szyldy i tablice reklamowe, informacyjne, budowlane, itp. Najczęstszym materiałem, z jakiego wykonujemy takie tablice jest PCV, plexa, dibond, poliwęglan komorowy i blacha. Metoda wykonania tablic często uzależniona jest od warunków w jakich będzie stosowana. Można zrobić to nadrukiem solwentowym, wyciąć ploterem i nakleić grafikę z folii samoprzylepnej lub też wykonać ją drukiem UV. Chętnie doradzamy jaka metoda w konkretnej sytuacji będzie najlepsza.

LITERY / NAKLEJKI SAMOPRZYLEPNE

Naklejka samoprzylepna to bardzo tania i popularna forma reklamy lub informacji. Można przykleić ją dosłownie wszędzie. Można wydrukować naklejki wielkości znaczka pocztowego do wielkofomatowych rozmiarów np. na witryny sklepowe. Wykonujemy je metodą solwentową lub drukiem UV na folii samoprzylepnej. Naklejki mogą mieć dowolne kształty i być wycięte po obrysie co ułatwia ich odklejanie. Na witryny i szyby samochodów można zastosować folię perforowaną (dziurkowaną) tzw. OWV.

Litery samoprzylepne wycinamy ploterem tnącym z folii ORACAL w różnych kształtach, kolorach i wielkościach według potrzeb i życzeń klienta. Wycięte litery mogą być użyte do oklejenia witryny, samochodu, na ścianę, szyld, baner oraz wszelkie inne powierzchnie płaskie. Możesz zamówić u nas dowolny napis lub grafikę w dowolnym kolorze.

Reklama magnetyczna to nic innego jak naklejka lub litera wycięta z folii i naklejona na podkład magnetyczny, który można później przyczepić do wszelkich powierzchni metalowych tj.: samochodu, maszyny, drzwi, skrzynki na listy, ogrodzenia itp. Podkład magnetyczny, na który jest naklejona nasza naklejka (grafika) jest cienki (0,7mm), miękki i plastyczny, więc można go dociąć do dowolnego kształtu.
Nasze przykładowe realizacje