KSERO / DRUK / SKAN do A3


Oferujemy Państwu DRUKOWANIE, KSEROWANIE i SKANOWANIE w mono i w kolorze na wysokiej klasy urządzeniach cyfrowych/laserowych firmy Konica Minolta i Ricoh. Przywiązujemy dużą wagę do jakości kopiowania i druku dlatego też dbamy o regularny serwis naszych urządzeń, dzięki czemu wydruki i kopie są czyste i wyraźne a kolory wierne i nasycone - z lekkim połyskiem.

Małe formaty (do A3) drukujemy, kopiujemy i skanujemy na drukarkach laserowych. Większe formaty drukujemy lub kopiujemy ploterem z tuszami pigmentowymi do formatu A0+ tj. do szer. 914 cm.

U NAS WYDRUKUJESZ:

Pracę dyplomową/magisterską, wizytówki, ulotki, foldery, plakaty, prezentacje, dyplomy, certyfikaty, projekty, ogłoszenia, cenniki, instrukcje, etykiety cenowe, menu, zaproszenia, winietki ślubne, materiały reklamowe, identyfikatory podziękowania, gratulacje i co tylko chcesz - oprócz pieniędzy!!!

Drukujemy na papierze o różnej gramaturze (tzn. grubości) od zwykłego papieru ksero (80g) do kartonu wizytówkowego (400g). Drukujemy również na innych mediach takich jak: kalka techniczna, folia do rzutnika, papier lub folia samoprzylepna, papier fotograficzny, satynowy, kreda, papier ozdobny z ciekawą fakturą (np. do podziękowań, dyplomów, gratulacji itp.). Pliki do drukowania można przynieść do nas na nośniku USB, płycie CD, wysłać e-mailem lub otworzyć u nas z własnej poczty.


SKANOWANIE

Skanujemy wszelkiego rodzaju dokumenty w mono i w kolorze. Według życzeń klienta każdą stronę możemy zeskanować i zapisać oddzielnie lub też możemy połączyć strony w jeden plik wielostronicowy. Po zeskanowaniu dokumenty możemy zgrać na płytę CD, pamięć USB lub też wysłać e-mailem na podany adres.


BINDOWANIE / OPRAWA

Wydrukowane lub skserowane dokumenty można zbindować, czyli oprawić w okładkę grzebieniową, termozgrzewalną, listwę nasuwaną na grzbiet lub okładkę twardą/kanałową (więcej na temat opraw w zakładce DRUK I OPRAWA PRAC)


LAMINOWANIE

Ważne dokumenty można też zalaminować. Laminowanie polega na pokrywaniu dokumentów warstwą folii przeźroczystej z obydwu stron, która skutecznie chroni dokumenty przed zniszczeniem lub szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak: woda, wilgoć czy kurz. Dokumenty zalaminowane bardzo łatwo wyczyścić przecierając je po prostu wilgotną ściereczką. Laminowanie nie tylko zabezpiecza dokumenty, ale też usztywnia je i nadaje im elegancki połysk. W ofercie posiadamy różne grubości laminatu co skutkuje różną sztywnością zalaminowanych dokumentów.
Format laminowania: od A8 - A3


Co możesz zalaminować?
Ważne dokumenty firmowe, kartę wędkarską, cennik, menu, legitymację, przepustkę, identyfikator, etykiety cenowe i wiele innych.