PRZYPINKI


Przypinka to znaczek na agrafce.
Przypinki nazywane są również buttonami, pinsami lub po prostu znaczkami. Przypinka to element dekoracyjny, który wzbogaci i uatrakcyjni różnego rodzaju uroczystości takie jak:
- wesele, studniówkę, zakończenie roku, bal karnawałowy, wieczór panieński / kawalerski, maturę, dożynki, zjazd rodzinny, rajd pieszy / rowerowy, spływ kajakowy, zlot, spotkanie okolicznościowe, rocznica, zjazd rodzinny, dzień dziecka, itp.
Przypinka może być stosowana również jako:
- logo firmy, promocja sklepu, stanowisko, stopień naukowy, identyfikator, wyróżnienie, pamiątka z wakacji, odznaka ucznia, pasowanie na przedszkolaka, podziękowanie, odznaka klubowa, odznaka-pochwała np. "Dzielny Pacjent" czy "Ładnie czytam" itp.

MAGNESY


Technika wykonania i wygląd magnesu są identyczne jak przypinki z tym, że na odwrocie zamiast agrafki zaciskany jest magnes co umożliwia umieszczenie takiego znaczka na wszelkich metalowych przedmiotach takich jak np. lodówka.

Aby dopasować odpowiedni znaczek na Twoją uroczystość możesz skorzystać z naszej galerii wzorów lub zrealizować swój własny oryginalny pomysł. Wystarczy, że dostarczysz nam swój projekt / grafikę, a my zrobimy z tego przypinkę lub magnes.

Magnesy i przypinki okrągłe wykonujemy w dwóch rozmiarach: o średnicy 44 mm i 56 mm

Możliwe jest też wykonanie magnesu o dowolnym kształcie z folii magnetycznej. Technika wykonania takiego magnesu jest prosta. Na folię magnetyczną nakleja się wydrukowaną grafikę (może to być nasze zdjęcie z wakacji, informacja, reklama czy dowolna grafika) a następnie docina się folię magnetyczną do kształtu naszej naklejki, gdyż jest ona miękka i plastyczna.

NADRUKI NA KOSZULKACH


Nasza oferta nadruków na koszulki skierowana jest głównie dla większych grup osób: organizatorów biegów, rajdów, zjazdów, imprez plenerowych i okolicznościowych, zawodów sportowych, sponsorów, zakładów pracy, właścicieli firm i sklepów, członków klubów, szkół, drużyn młodzieżowych, klubów sportowych, stowarzyszeń, organizacji i wszystkich tych, którzy chcieliby zamówić jeden wzór koszulki dla większej liczby osób np. szef firmy zamawia takie same koszulki dla wszystkich swoich pracowników, aby wypromować firmę lub produkt albo organizator zawodów funduje dla wszystkich jego uczestników koszulki z logiem sponsora itp. zastosowań jest wiele.

Nakład od jakiego zaczynamy zlecenie nadruku na koszulkach to 3 sztuk.

Nadruki na koszulkach wykonujemy na koszulkach białych lub ciemnych. Z uwagi na fakt, iż nasza oferta skierowana jest dla większych grup osób cena naszej koszulki z nadrukiem zaczyna się już od 15 zł (cena uzależniona jest od gramatury koszulki, powierzchni nadruku i ilości sztuk - każde zlecenie wyceniamy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań klienta). Koszulki, na których wykonujemy nadruki są przewiewne dlatego świetnie nadają się na wymienione wcześniej okoliczności (czyli biegi, rajdy, zawody, itp.) a poza tym są przyjemne w noszeniu. W firmie na miejscu można obejrzeć przykładowe koszulki z naszymi nadrukami, a także katalog dostępnych rodzajów koszulek i kolorów. Zapraszamy.


Przykładowe nadruki wykonane w naszej firmie

1
2
3
4
5
6